Urządzenie HOT BOX jest przeznaczone dla producentów ziemniaków oraz firm nadzorujacych ich produkcję. Zadaniem urządzenia jest przyśpeiszenie maceracji komórek uszkodzonych bulwy i ich dekolaryzacja - identyfikacja wielkości i ilości obić bulw.
           W trakcie prac wykopkowych jakość bulw ziemniaczanych przeznaczonych do przechowywania różnych odmian nie jest do końca znana. Zależy to od różnych czynników takich jak ustawienie maszyn wykopkowych, systemu załadunkowego czy przeładunkowego, ilości kamieni na polu, stanu uwilgotneinia gleby oraz jej przygotowania w trakcie prac wiosennych. w trakcie tych prac ziemniak jest narażony na różnego rodzaju uderzenia oraz przetarcia. Stosując nasze urządzenie jesteście Państwo w stanie wychwycić ewentualne obicia oraz w sposób opytamlny ustawić maszyny na każdym etapie produkcji by zmniejszyć lub wyeliminować je. Efektem finalnym jest zmniejszenie strat związanych z obiciami ziemniaków.
           Z naszego doświadczenia wynika, że stosujac urządzenie proponowane przez naszą firę oszczędzacie Państwo swoje pieniadze podwyższając jakość produkcji. Jednocześnie dzięki naszym współpracownikom - bezpośrednim użytkownikom, z którymi staramy się utrzymywać kontakt - wynikają same korzyści.

           Dzięki naszemu zaanagażowaniu, doświadczeniu oraz Państwa współpracy z pewnością osiąfniemy bardzo dobre rezultaty, dzięki czemu zakup urządzenia HOT BOX okaże się bardzo trafioną i rentowną inswetycją na długie lata.

           Zapraszamy do współpracy.